Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Predbežná informácia pre rodičov budúcich prvákov

Dátum: 21.03.2024
Autor: Janka Ondrušová
Predbežná informácia pre rodičov budúcich prvákov

Zápis prvákov do ZŠ Hamuliakovo

V ZŠ Hamuliakovo sa otvorí 1 trieda s maximálnym počtom detí 25.

Deti, ktoré nebude z kapacitných dôvodov možné prijať, budú prijaté v Kalinkove v rámci spoločného školského obvodu. Pre tieto deti (s rozhodnutím o neprijatí v ZŠ Hamuliakovo z kapacitných dôvodov) bude sprístupnené prihlasovanie na webovom sídle ZŠ Kalinkovo od 3. 5. do 10.5.2024.

Žiadame rodičov, aby v prípade, že sa nerozhodnú pre inú školu (napr. v Bratislave), dieťa zapísali najprv v Hamuliakove a to aj napriek nedostatočnej kapacite, t.j. nechoďte na zápis priamo do Kalinkova a príďte najskôr do Hamuliakova.

Údaj o počte detí, ktoré nebude možné prijať v kmeňovej škole z kapacitných dôvodov, je dôležitým parametrom pri argumentácii o potrebe vybudovania školy v Hamuliakove a získaní financií na výstavbu (ak by ste zapísali dieťa priamo v Kalinkove, nebudeme ho viesť v našej evidencii a nebudeme vedieť preukázať potrebu vybudovania miesta).

Ohľadom podrobností k zápisu sledujte, prosím, webové sídlo ZŠ Hamuliakovo https://zshamuliakovo.edupage.org/news/?gtnid=1476#news-1476

 

Informujeme, že termín zápisu do ZŠ Hamuliakovo bude 18.4.2024, pričom elektronické prihlasovanie bude spustené na webovom sídle školy od apríla -

https://zshamuliakovo.edupage.org/register/