Odpočet spotreby zemného plynu

Dátum: 05.03.2024
Odpočet spotreby zemného plynu

Z dôvodu požiadavky Ministerstva hospodárstva SR, sa budú v obci Hamuliakovo v termíne od 1.3.2024 do 28.3.2024 vykonávať mimoriadne odpočty spotreby zemného plynu pre všetkých odberateľov kategórie D2-D8 (domácnosti).

Odpočet nebude fakturačným odpočtom, tzn., že dotknutým odberateľom zemného plynu nebude vystavená vyúčtovacia faktúra k vykonanému dátumu odpočtu.

Odpočty pre spoločnosť stengl, a.s. (ktorá je poverená na výkon odpočtov spoločnosťou SPP – distribúcia, a.s.) bude v obci robiť odpočtár Michal BurdaNa požiadanie sa preukáže preukazom spoločnosti stengl, a.s.

V prípade neprístupnosti plynomeru a nezastihnutia majiteľa na odbernom mieste, bude v schránke zanechaná dohoda o náhradnom termíne s kontaktom na odpočtára.

Informácia o odpočtoch je zverejnená na stránke spoločnosti SPP – distribúcia, a.s. na nasledovnom odkaze TU