Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

INFORMÁCIA O STRÁNKOVÝCH HODINÁCH od 2.2.2021 do odvolania

Dátum: 01.02.2021
OD 2.2.2021 SME TU OPÄŤ PRE VÁS – ZATIAĽ OPÄŤ V OBMEDZENOM REŽIME Po zrealizovaných 2 kolách testovania a týždennej karanténe sa ...
OD 2.2.2021 SME TU OPÄŤ PRE VÁS –
ZATIAĽ OPÄŤ V OBMEDZENOM REŽIME
Po zrealizovaných 2 kolách testovania a týždennej karanténe sa “torzo” kolektívu obecného úradu vracia do svojich kancelárií.
Vzhľadom na núdzový stav pokračujeme v prijatých obmedzeniach.
Vzhľadom na neprítomnosť väčšiny kolegýň v dôsledku PN a OČR môže vybavovanie niektorých požiadaviek vyžadovať dlhší čas.
ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE
_____________
INFORMÁCIA O STRÁNKOVÝCH HODINÁCH
od 2.2.2021 do odvolania
OBECNÝ ÚRAD:
❎ NIE JE UMOŽNENÝ VSTUP stránok do budovy obecného úradu.
✅ Referáty pracujú a sú dostupné telefonicky v rámci bežných stránkových hodín na 02/45988128.
Nepracuje referát daní ‼️– daňové priznania prijímame, no mnohé konzultácie budú možné až po návrate kolegyne z PN.
? Podania sa prijímajú výlučne cez e-schránku na slovensko.sk alebo poštou. V podaní poprosíme uviesť kontaktné údaje ako telefónne číslo a email.
? Podania NEVYŽADUJÚCE rozhodnutie sa prijímajú aj emailom na info@obechamuliakovo.sk.
? Tlačivá sú počas stránkových hodín vyložené na stolíku pred obecným úradom alebo sú dostupné na webovej stránke obechamuliakovo.sk v rubrike “Ako vybaviť”
? Vyplnené tlačivá je možné vhodiť do krabice na stolíku pred obecným úradom
? Overovanie podpisov a listín sa nevykonáva.
? V prípade, že Vaša žiadosť podlieha správnemu poplatku, tento je možné uhradiť bezhotovostne bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou na účet Obec Hamuliakovo – IBAN SK29 5600 0000 0018 0927 8001
Doklad o úhrade môžete k žiadosti priložiť ako sken alebo môžete vyčkať 2-3 dni na pripísanie na účet. Výšku poplatku a detaily platby Vám oznámi príslušný referent telefonicky.
? V prípade nejasností sa o postupe vybavenia Vašej žiadosti, prosím, informujte telefonicky na 02/45988128 počas stránkových hodín.
? Vybavenie neodkladných závažných záležitostí vyžadujúcich osobnú návštevu je potrebné dohodnúť VOPRED telefonicky na 02/45988128. Zodpovedný referent rozhodne o spôsobe dodania dokladov a určí čas a spôsob podpísania MIMO budovy obecného úradu (exteriér).
_
STAVEBNÝ ÚRAD:
? Podania sa prijímajú výlučne cez e-schránku na slovensko.sk alebo poštou.
? Stavebný úrad poskytuje konzultácie VÝLUČNE telefonicky počas stránkových hodín stavebného úradu, t.j. pondelok a streda