Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

MIESTO KONANIA PLOŠNÉHO TESTOVANIA

Dátum: 23.10.2020
Vzhľadom na prebiehajúci proces PRÍPRAVY plošného testovania a pretrvávajúci NEDOSTATOK informácii PROSÍME občanov o trpezlivosť a SLEDO...

Vzhľadom na prebiehajúci proces PRÍPRAVY plošného testovania a pretrvávajúci NEDOSTATOK informácii PROSÍME občanov o trpezlivosť a SLEDOVANIE INFORMÁCIÍ zverejňovaných na webovej stránke, v mobilnej aplikácii a na FB profile Obec Hamuliakovo.

Telefonicky nevieme poskytnúť iné informácie, ako sú/budú zverejnené.

V tomto momente poskytujeme PREDBEŽNÚ INFORMÁCIU o mieste konania, ktorá musí byť ešte schválená zodpovedným kontaktom armády SR. Na základe zváženia rizík pre našich školákov ako pre zúčastnených občanov  VYLUČUJEME konanie v obvyklých priestoroch volieb. T.j. škola a kultúrny dom (jedáleň ZŠ).

Obec Hamuliakovo sa usiluje pripraviť testovanie VO VONKAJŠÍCH PRIESTOROCH pod stanmi na verejnom priestranstve (predbežne v priestore pri obecnom úrade a v priestore pri telocvični).

Teda tak, aby občania na testovanie aj výsledok ČAKALI VONKU V ROZOSTUPOCH a to za každého počasia.

Obec na vlastné náklady ako aj vďaka už prisľúbenej pomoci niektorých občanov zabezpečuje vhodné vybavenie.

AK VIETE POMÔCŤ ZAPOŽIČANÍM STANOV (prenosných altánkov), kontaktujte nás prosím na info@obechamuliakovo.sk alebo telefonicky na 0915/789885.