Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

VÝSTAVBA CHODNÍKA PRED CINTORÍNOM

Dátum: 12.10.2020
Oznamujeme občanom, že pred CINTORÍNOM v nasledujúcich dňoch (podľa počasia) zahájime práce na výstavbe prístupového CHODNÍKA do Dunajske...

Oznamujeme občanom, že pred CINTORÍNOM v nasledujúcich dňoch (podľa počasia) zahájime práce na výstavbe prístupového CHODNÍKA do Dunajskej Riviéry.

Súčasne bude ROZŠÍRENÝ DLÁŽDENÝ VSTUP do cintorína tak, aby sa umožnilo odstavenie vozidla pohrebnej služby mimo brány a umožnila sa jednoduchšia manipulácia s rakvou.

Tabuľa na smútočné oznamy bude DOČASNE demontovaná.

PROSÍME VODIČOV, aby:

– DO ZAHÁJENIA výstavby už dlhodobo NEPARKOVALI pred cintorínom, zastavenie a účelom návštevy cintorína je do zahájenia výstavby možné.

– PO ZAHÁJENÍ výstavby vôbec NEPARKOVALI ani NEZASTAVOVALI pred cintorínom, aby využili možnosť zastavenia na priľahlých uliciach, predovšetkým PRI ZADNOM VCHODE na ulici Cintorínska.

– REŠPEKTOVALI POKYNY zamestnancov, ktorí počas bagrovania a odvozu zeminy BUDÚ RIADIŤ PREMÁVKU pri dočasnom uzatvorení jedného jazdného pruhu pred cintorínom.

– DBALI NA BEZPEČNOSŤ našich zamestnancov aj ostatných chodcov a cyklistov.

PROSÍME CHODCOV  do/z Dunajskej Riviéry, aby:

– počas stavebných prác nechodili pred cintorínom po ceste ani budovanej ploche a aby opatrne prešli na chodník na protiľahlej strane ulice.

VOPRED ĎAKUJEME VŠETKÝM ZA VAŠU OHĽADUPLNOSŤ.