Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

KNIHA O HAMULIAKOVE – dajte vedieť, ak máte záujem

GALÉRIA
Dátum: 21.09.2020
ĽUDOVÍT PRESINSZKY: ČO NÁM ZANECHALI STÁROČIA? Kapitoly z dejín Hamuliakova – veľa zaujímavých informácií o histórii obce, doplnen...

ĽUDOVÍT PRESINSZKY: ČO NÁM ZANECHALI STÁROČIA? Kapitoly z dejín Hamuliakova

– veľa zaujímavých informácií o histórii obce, doplnené starými fotkami, článkami zo starých novín atď. Spolu 400 strán, z jednej strany v slovenčine, z druhej strany v maďarčine. Pán Presinszky knihu dokončil v roku 2006, ale nikdy nebola vydaná. Teraz sa o to pokúsime. Ak máte záujem, dajte vedieť do konca septembra emailom na hamuliakovo.oz@gmail.com Cena: 10 Euro (platba po prevzatí cca v novembri) …… Snažíme sa zistiť predbežný záujem, preto Vás žiadame o potvrdenie záujmu o kúpu knihy. Ďakujeme.

Könyv Gútorról – akit érdekel, kérem, jelezze

PRESINSZKY LAJOS: MIT HAGYTAK RÁNK A SZÁZADOK? FEJEZETEK GÚTOR TÖRTÉNELMÉBŐL

200 oldalon Gútor múltjából, kiegészítve részletekkel a gútori krónikából, régi újságcikkekkel, képekkel. A könyv egyik oldalról a magyar, másik oldalról a szlovák szöveget fogja tartalmazni (400 oldal együtt). A könyv 2006-ban lett egy példányban kinyomtatva, de soha sem lett kiadva. Ezt próbálnánk meg most.

Ha érdekli, kérem, jelezze szeptember végéig emailben hamuliakovo.oz@gmail.com címre. A könyv ára 10 Euro. Ha minden jól megy, november végéig kézbe foghatjuk a könyvet.

Presinszky Obal SK

Presinszky Obal HU