Zber použitých atramentových cartridgov a laserových tonerov z tlačiarní

SÚBOR
Dátum: 27.08.2019

Vážení spoluobčania, naša obec sa zapojila do ekologického programu na zber použitých atramentových cartridgov a laserových tonerov z tlačiarní. Zberný box pre recykláciu je umiestnený v ekologickom kútiku nášho Obecného úradu a na zberovom dvore (prístupné počas otváracej doby).

Myslite ekologicky a prineste použité cartridge a tonery.

Nevhadzujte ich prosím do komunálneho odpadu.

Odovzdanie je ZADARMO.

RECYKLUJEME originálne aj repasované ( = znova naplnené originálne) tonery/cartridge všetkých výrobcov a typov
NERECYKLUJEME kompatibilné tonery, tie musíte recyklovať u svojho dodávateľa (to sú spravidla tie lacné náhrady = alternatívne/ ázijské apod. s vysokým obsahom škodlivín)
Do zberného boxu ich prosím vkladajte v airbagu (vzduchový obal), igelitovom vrecku, novinách alebo inak zabalené (aby nedošlo k ich poškodeniu)