Spravodaj 2017

Dátum: 13.03.2017
Vážení spoluobčania, po roku sme začali pracovať na ďalšom vydaní Hamuliakovského spravodaja, ktorý by Vám mal byť do schránok doručen

Vážení spoluobčania,

po roku sme začali pracovať na ďalšom vydaní Hamuliakovského spravodaja, ktorý by Vám mal byť do schránok doručený koncom mája.

1/

Radi by sme Vás požiadali o námety článkov, t.j. aké informácie by ste privítali, čo by Vás zaujímalo, o čom by ste radi čítali. Cieľom je poskytnúť informácie o záležitostiach, ktoré zaujímajú veľkú časť občanov, resp. majú širší dosah. Nechceme sa touto cestou sa venovať témam, ktoré sa dotýkajú jednotlivcov alebo úzkej skupiny.

Tiež by sme chceli pokračovať v predstavovaní našich spoluobčanov, ktorí v minulom roku dosiahli mimoriadne výsledky v spoločenskom či športovom živote alebo ich povolanie je nezvyčajné, jednoducho povedané o hamuliakovských osobnostiach.

Vaše  námety a mená osôb čakáme  do stredy 22. marca 2017 na info@obechamuliakovo.sk s označením „Spravodaj“ , aby ich redakčná rada mohla posúdiť.

2/

V prípade Vášho záujmu stať sa „hobby“ redaktorom a prispieť do vydania vlastným článkom prosím kontaktujte Ing. Krajčírovú alebo Ing. Goldbergerovú s predstavami.  V takom prípade posúdi vhodnosť článku redakčná rada. V súlade so zachovaním dvojjazykového konceptu časopisu bude pre schválený článok potrebné dodať slovenskú aj maďarskú verziu.

3/

Súčasne by sme chceli  osloviť všetkých maďarsky hovoriacich spoluobčanov s prosbou o pomoc pri preklade slovenských verzií článkov do maďarského jazyka.

Vopred ďakujeme za námety a Vašu pomoc

samospráva obce Hamuliakovo