Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

POZOR – ZMENY NA ZBERNOM DVORE

Dátum: 14.09.2023
Z dôvodu nevyhnutnej zmeny organizácie staveniska S OKAMŽITOU PLATNOSŤOU platia nasledujúce ZMENY A OBMEDZENIA v prevádzke zberného dvora: ...

Z dôvodu nevyhnutnej zmeny organizácie staveniska S OKAMŽITOU PLATNOSŤOU platia nasledujúce ZMENY A OBMEDZENIA v prevádzke zberného dvora:

1/

Vozidlá VYČKAJÚ NA ÚROVNI BRÁNY na pokyn obsluhy na pokračovanie v jazde smerom k provizórnemu vstupu – na príjazde sa vozidlá nevedia vyhnúť.

Provizórny vstup je v zadnej časti oplotenia (pri biofarme).

Provizórny vstup je úzky – treba si NADBEHNÚŤ a vojsť KOLMO (najmä, ak idete s prívesným vozíkom)

Vzhľadom na stiesnený priestor obsluha na príjazdovú komunikáciu vpustí LEN OBMEDZENÝ POČET vozidiel – žiadame Vás o REŠPEKTOVANIE POKYNOV OBSLUHY.

2/ ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN: v  STREDY  otvorené  od 17,00 do 19,00 h, sobota bez zmeny (8-12 a 13-19)

3/ Počnúc od stredy 20.9.2023 sa PREBERÁ LEN NASLEDUJÚCI ODPAD:

  • Tráva a mäkký zelený odpad
  • Konáre
  • Komunálny odpad LEN od záhradkárov

DOČASNE (cca. 2 týždne) sa NEBUDE PREBERAŤ ŽIADEN INÝ ODPAD, t.j. žiaden papier, plasty, sklo, elektrospotrebiče, objemný odpad, stavebný odpad a ani iné druhy, ako vyššie uvedené.
Žiadame občanov, aby tento odpad na zberný dvor nenosili, nakoľko z dôvodu betonáže musíme odstrániť kontajnery a nebude ho kam uložiť.
O zmene Vás budeme informovať

4/ V zberovom dvore sa POHYBOVAŤ MINIMÁLNOU RÝCHLOSŤOU A OSTRAŽITO – v betónovej ploche sú už pripravené výkopy a sondy na ďalšiu etapu.

5/ Žiadame občanov, aby NEVSTUPOVALI DO ZBERNÉHO DVORA, AK NIE JE PRÍTOMNÁ OBSLUHA = OBECNÝ ZAMESTNANEC  a to ani v prípade, že brána je otvorená z dôvodu stavebných prác– hrozí riziko úrazu a poškodenia vozidla.
Bezpečný vstup je len na pokyn obsluhy.

Ospravedlňujeme sa uvedené obmedzenia, ktoré sú však nevyhnutné na urýchlené ukončenie výstavby na prelome október / november 2023.