Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

‼ ZBERNÝ DVOR – DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE‼ ZMENY OTVÁRACÍCH HODÍN A OBMEDZENIA

Dátum: 22.05.2023
Informujeme obyvateľov, že zahajujeme práce na vybudovaní zberného dvora, na ktorý obec získala nenávratný finančný príspevok vo vý...
Informujeme obyvateľov, že zahajujeme práce na vybudovaní zberného dvora, na ktorý obec získala nenávratný finančný príspevok vo výške 655.562,43 Euro.
‼ Výstavba zberného dvora bude spojená s rôznymi OBMEDZENIAMI jeho prevádzky, nakoľko zakaždým časť parcely bude aktívnym zabezpečeným staveniskom.
Tieto obmedzenia sú nevyhnutné z dôvodu BEZPEČNOSTI ako aj skutočnosti, že v dôsledku omeškaní prideľovania dotácie musí byť stavba dokončená do 6 mesiacov namiesto plánovaných 12 mesiacov..
Žiadame občanov o spoluprácu a dodržiavanie obmedzení, aby stavbu bolo možné ukončiť v požadovanom skrátenom termíne čerpania eurofondov (skrátenie doby výstavby do 11/2023) a tak nebolo ohrozené preplatenie nákladov.
OBMEDZENIA SA BUDÚ MENIŤ podľa napredovania prác a aktuálneho miesta aktívnej stavebnej činnosti – SLEDUJTE PROSÍM AKTUÁLNE OZNAMY NA FB, V MOBILNEJ APLIKÁCII A NA WEBOVEJ STRÁNKE OBCE.
———————————————————
Opatrenie č. 1:
‼ZÁKAZ NEKONTROLOVANÉHO VSTUPU/VJAZDU do zberného dvora – žiadame obyvateľov, aby VYČKALI PRED BRÁNOU na pokyn zamestnanca na umožnenie vstupu/vjazdu do aktuálne prístupnej časti zberného dvora.
ZÁKAZ VOĹNÉHO POHYBU a VSTUPU NA STAVENISKO.
Počet osôb/vozidiel v areáli je z dôvodu bezpečnosti limitovaný‼
V prípade, že toto obmedzenie nebude rešpektované, budeme musieť pristúpiť k prerušeniu prevádzky zberného dvora a k jeho uzatvoreniu!!
Opatrenie č. 2:
ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN OD 31.5.2023:
sobota 8:00-12:00 13:00-19:00
‼ streda 17:00 -20:00 ‼
Opatrenie č. 3:
Na zbernom dvore sa nebude preberať SKLO.
Kontajnery na sklo sa dočasne presúvajú na existujúce stojiská v obci, ktoré sú verejne prístupné.
_______________________
Vopred sa ospravedlňujeme za dočasný diskomfort.
Odmenou za trpezlivosť bude moderný zberný dvor.