Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

INFORMÁCIA O OBMEDZENIACH DOPRAVY V SOBOTU 21.5.2022 od 9.00 do 13.00 h (zmena pôvodného času 15.00 h)

GALÉRIA
Dátum: 20.05.2022
Informujeme občanov a návštevníkov Hamuliakova, že v sobotu 21.5.2022 bude OBMEDZENÁ PRÍSTUPNOSŤ do niektorých lokalít Hamuliakova. Organiz...
Informujeme občanov a návštevníkov Hamuliakova, že v sobotu 21.5.2022 bude OBMEDZENÁ PRÍSTUPNOSŤ do niektorých lokalít Hamuliakova.
Organizátor nás informoval, že v týchto dňoch budú prebiehať medzinárodné preteky v triatlone ?‍♀️?‍♀️?‍♀️ a trasa niektorých pretekov je vedená cez našu obec. Organizátor pretekov bude domácnosti ešte osobitne informovať.
?‍♀️ V čase od 8,00 do +/-13.00 bude uzavretá VEĽKÁ HRÁDZA v úseku Šamorín – Hamuliakovo (výjazd pri kostole).
Bude uzatvorená a neprejazdná DUNAJSKÁ ulica, ŠAMORÍNSKA ulica (regulovaný prejazd – kríženie po Cintorínskej), HLAVNÁ ulica v úseku od cintorína po Šamorín (políciou bude zaistený regulovaný striedavý prejazd po DUNAJSKÚ RIVIÉRU na polovičnom profile).
Prístup vozidlami na parkovisko pod hrádzou nebude v tomto čase možný.
? Obmedzenia v cestovnom poriadku autobusových liniek: bude zrušená zastávka Šamorín„ Gútorská cesta ako aj Hamuliakovo „Dunajská Riviéra” s tým, že sa zmení trasovanie spojov ~ spoje dopravcu ARRIVA Mobility Solutions, s. r. o. sa v Hamuliakove budú otáčať v lokalite zastávky Hamuliakovo„ Centrum a následne sa vrátia späť do Dunajskej Lužnej a budú pokračovať po trase spoja.