Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

PREDBEŽNÁ INFORMÁCIA O OBMEDZENIACH DOPRAVY V SOBOTU 21.5.2022

Dátum: 04.05.2022
Venujte prosím, pozornosť tejto informácii PRI PLÁNOVANÍ POHYBU CEZ OBEC (napr. doprava na letisko, stanicu, do zamestnania) tak, aby PRÍPADNÉ ...

Venujte prosím, pozornosť tejto informácii PRI PLÁNOVANÍ POHYBU CEZ OBEC (napr. doprava na letisko, stanicu, do zamestnania) tak, aby PRÍPADNÉ ZDRŽANIE neobmedzilo vaše cestovné plány.

Predbežne informujeme občanov a návštevníkov Hamuliakova, že v sobotu 21.5.2022 bude OBMEDZENÁ PRÍSTUPNOSŤ do niektorých lokalít Hamuliakova.

Organizátor nás informoval, že v týchto dňoch budú prebiehať medzinárodné preteky v triatlone a trasa niektorých pretekov je vedená cez našu obec. Organizátor pretekov bude domácnosti ešte osobitne informovať.

V čase od 8,00 do +/-13.00 bude uzavretá VEĽKÁ HRÁDZA v úseku Šamorín – Hamuliakovo (výjazd pri kostole).

Bude uzatvorená a neprejazdná DUNAJSKÁ ulica, ŠAMORÍNSKA ulica (regulovaný prejazd – kríženie po Cintorínskej), HLAVNÁ ulica v úseku od cintorína po Šamorín (políciou bude zaistený regulovaný striedavý prejazd po DUNAJSKÚ RIVIÉRU na polovičnom profile).

Prístup vozidlami na parkovisko pod hrádzou nebude v tomto čase možný.

Obmedzenia v cestovnom poriadku autobusových liniek: bude zrušená zastávka Šamorín„ Gútorská cesta ako aj Hamuliakovo „Dunajská Riviéra“ s tým, že sa zmení trasovanie spojov ~ spoje dopravcu ARRIVA Mobility Solutions, s. r. o. sa v Hamuliakove budú otáčať v lokalite zastávky Hamuliakovo„ Centrum a následne sa vrátia späť do Dunajskej Lužnej a budú pokračovať po trase spoja.