Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

UZÁVERA ULICE MALOGÚTORSKÁ OD 01.11.2021 podvečer

GALÉRIA
Dátum: 28.10.2021
Oznamujeme, že od 2.11.2021 bude realizovaná rekonštrukcia ulice Malogútorská medzi Hlavnou ulicou a Brezovou ulicou (viď. mapka). Úsek bude po...

Oznamujeme, že od 2.11.2021 bude realizovaná rekonštrukcia ulice Malogútorská medzi Hlavnou ulicou a Brezovou ulicou (viď. mapka). Úsek bude postupne uzatváraný a prenosné dopravné značenie v obci osádzané už v PONDELOK 01.11.2021 v podvečerných hodinách.

Úsek nebude priechodný ANI PRE CHODCOV ANI PRE CYKLISTOV.

Do lokality Stredný hon bude prístup len po Vrbovej a Topoľovej.

ŽIADAME OBYVATEĽOV ULÍC VRBOVÁ A TOPOĽOVÁ, aby po začatí prác vozidlá – ak je možnosť – parkovali vo dvoroch a nie na komunikácii.

Ak to nie je možné, poprosíme parkovať LEN NA JEDNEJ STRANE ULICE – na Topoľovej vpravo a na Vrbovej vľavo (v smere od autobusovej zastávky Stredný Hon ku Malogútorskej) a to s dostatočnými medzerami na vyhýbanie sa.

‼ NEPARKUJTE PROSÍM V KRIŽOVATKÁCH

Na týchto komunikáciách musí byť zaistený plynulý prejazd hasičov, stavebných mechanizmov a dlhých súprav nákladných vozidiel (nákladné vozidlo s prívesom) – správnym parkovaním zabránite možnému POŠKODENIU vozidla a zbytočným kolíziám.

Žiadame OBYVATEĽOV UZATVORENÝCH ÚSEKOV, aby si včas vyparkovali svoje vozidla mimo uzavretej oblasti a nádoby s komunálnym odpadom vykladali až za označenie uzávery na chodník pri ulici Brezová.

VOPRED ĎAKUJEME SA VAŠU SPOLUPRÁCU A OHĽADUPLNOSŤ‼