Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

ČO POTREBUJE DIEŤA PRI NÁSTUPE DO MATERSKEJ ŠKOLY – informácia pre rodičov VŠETKÝCH detí .

Dátum: 17.08.2021
Prosíme rodičov detí, aby pred nástupom do MŠ zabezpečili deťom: – Prezuvky ( musia byť uzatvorené, nie šľapky) – Tepláky (le...
Prosíme rodičov detí, aby pred nástupom do MŠ zabezpečili deťom:
– Prezuvky ( musia byť uzatvorené, nie šľapky)
– Tepláky (legíny), dievčatá môžu mať sukňu – na prezlečenie do triedy
– Náhradné oblečenie, ktoré bude mať dieťa v šatni – spodná bielizeň, ponožky, tričko, tepláky), mikroténové vrecko 1-2ks – uložené v taške alebo v ruksaku
– Pyžamo na spanie
– Podhlavník s obliečkou
– hrebeň
– 1 balík vyťahovacích hygienických vreckoviek
Všetky veci musia byť označené menom dieťaťa.
‼ Nástup do MŠ je vo štvrtok 2.9.2021 do 8,00 hod.
POKIAĽ DIEŤA V TENTO DEŇ NENASTÚPI do MŠ je potrebné to nahlásiť vopred osobne alebo telefonicky RIADITEĽKE MŠ na č.t. 0910/341300 (funkčné od 19.8.2021).
Rozdelenie detí do jednotlivých tried bude uvedené 2.9.2021 v hlavnom vchode (pravý vstup – t.j. medzi budovou MŠ a telocvičňou). Vstup do oploteného areálu MŠ je cez bránku od telocvične (posuvná brána pri ZŠ je uzavretá).
Pokiaľ je to možné žiadame rodičov, aby svoje dieťa adaptovali na nové prostredie postupne (to znamená, že prvý deň prídu len na 4 hod. a postupne predlžovali pobyt dieťaťa v MŠ). Ráno pri odovzdaní dieťaťa treba o tejto skutočnosti informovať triednu učiteľku.
Ďalšie informácie Vám budú podané po nástupe dieťaťa do MŠ triednymi učiteľkami.
? INFORMÁCIE OHĽADOM STRAVY
‼ Všetky detí sú prihlásené na stravu od 2.9.2021 vrátane.
Pokiaľ dieťa v tento deň do MŠ nenastúpi je POTREBNÉ HO ODHLÁSIŤ ZO STRAVY aj u VEDÚCEJ ŠKOLSKEJ JEDÁLNE (t.j. okrem nahlásenia neúčasti u riaditeľky MŠ) na telefónnom čísle 0918/787844 alebo osobne (pravý vstup do areálu MŠ, predné krídlo). Ďalšie informácie budú poskytnuté neskôr.