ŽIADOSŤ O POMOC PRI SŤAHOVANÍ DO ZREKONŠTRUOVANEJ MATERSKEJ ŠKOLY 3.7. 2021 od 8,00

Dátum: 23.06.2021
Vážení rodičia, priaznivci, športovci, občania, zamestnanci obce vyvinuli maximálne úsilie, aby materská škola bola včas pripravená na sep...

Vážení rodičia, priaznivci, športovci, občania,

zamestnanci obce vyvinuli maximálne úsilie, aby materská škola bola včas pripravená na septembrové otvorenie, a momentálne ešte intenzívne pracujú na školskom dvore..

Z organizačných a ČASOVÝCH dôvodov však nie je možné sťahovanie MŠ uskutočňovať počas prázdnin.
Do budovy tzv. starej školy v júli OKAMŽITE nastupujú odborné firmy a obecní zamestnanci, aby bol priestor po odchode materskej školy včas pripravený pre ZÁKLADNÚ ŠKOLU – budú sa búrať niektoré dočasné priečky, zhotovovať nové podlahy na chodbe, lepiť linoleum v triede a celý priestor je potrebné opraviť a vymaľovať.

Z TOHTO DÔVODU SI VÁS DOVOĽUJEME POŽIADAŤ O POMOC PRI SŤAHOVANÍ ZARIADENIA A VYBAVENIA ZO STAREJ ŠKOLY DO ZREKONŠTRUOVANEJ ŠKÔLKY (vzdialené sú cca. 90 m).

Sťahovanie sa uskutoční v sobotu 3.7. 2021 od 8,00.

Z organizačných dôvodov poprosíme o POTVRDENIE  Vašej účasti na tejto „sťahovacej brigáde“ najneskôr do 25.6.2021 na mshamuliakovo@gmail.com alebo telefonicky na 02/45988128
Preniesť je potrebné aj ťažšie kusy nábytku ako sú stoly, skrinky a skrine.
Z tohto dôvodu uvítame účasť predovšetkým mužov.

V mene hamuliakovských škôlkarov a školákov Vám vopred ďakujem za Váš záujem, účasť a pomoc.

Ludmila Goldbergerová, starostka